Най-голямото отмъщение: Швед вече 6 месеца си хапва от мечката, която откъсна половината му лице (СНИМКА)

08 февруари 2024, 14:08 часа

Използвам мечешкото месо, за да си правим вкъщи тако. За мен това е най-голямото отмъщение заради станалото. Това обяснява 42-годишният швед Пер Сундстрьом, който бил нападнат от мечка пред август миналата година недалеч от град Юсдал. Животното разкъсало лицето му, но Сундстрьом успял да надвие звяра с помощта на 14-годишния си син Евърт.

Още: Лунно затъмнение на 14 март 2025: 3 мощни ритуала за късмет

Още: Лунно затъмнение на 14 март 2025: Какво ще се промени след него

Докато мъжът се лекувал в болница, колегите му разфасовали месото на мечката и го поставили във фризера. Сега семейство Сундстрьом си хапва мечешки деликатеси. Пострадалият мъж обаче признава, че за да станат те наистина вкусни, трябва да се използват много подправки. 

Да си правим тако с месо от мечката, която обезобрази лицето ми, в моите очи е най-голямото отмъщение, казва мъжът пред местния вестник Aftonbladet, цитиран от Bild.

Още: Мечка нападна и рани група мигранти в гора в Босна

Още: Колко мляко дава една коза на месец?

Още: Колко мед изяжда едно пчелно семейство?

Белезите от преживяното завинаги ще останат на лицето му, въпреки че той вече е претърпял няколко операции, а му предстоят и още.

Още: Куриоз: Момиче е родено с дълго окосмяване по цялото тяло (ВИДЕО)

Още: Каква е ключовата разликата между BB крем и фон дьо тен?

Глобяват мъжа, чийто телефона бе отмъкнат от мечка

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Елена Страхилова
Елена Страхилова Отговорен редактор
Новините днес