Проучване сред 1000 мъже и жени разкрива, че само 13% от мъжете ще се притеснят, ако семейството и приятелите им открият голи снимки в телефоните им.
Още: Домашно пържено кюфте - лесна рецепта за чевръсти домакини
Още: Паунд - лев. Колко струва един британски паунд към български лев днес, 12 април /валутен калкулатор/
По-голяма част от анкетираните изразяват притеснения за банковата история, записана в телефона- 25% от мъжете и жените искат да скрият тази информация.
В "мъжките" телефони има повече неща за секса, отколкото в "женските". 15% от мъжете и 5 на сто от жените се притесняват порно снимките в телефоните им да не бъдат открити.
Мъжете са два пъти по-склонни да се снимат голи сами, а само 3% от жените признават, че го правят.
Още: Стихотворение за Лазаровден от Петко Славейков
Историята на посетените интернет страници е доста чувствителен въпрос за мъжете. 20% от анкетираните мъже не искат семейството и приятелите им да знаят интернет историята на телефона им. Само 11% от жените споделят същото мнение.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Какво никога НЕ се прави на Лазаровден
Още: 5 забрани за Лазаровден: Ето какво НЕ трябва да правите на празника
Пикантните съобщения са болезнена тема и за двата пола. Общо 23% споделят, че биха скрили или изтрили имейли и съобщения, които са получили или изпратили.
12% от анкетираните не желаят половинката или друг значим за тях човек да разглежда телефона им, а 20% смятат същото и за приятелите си.
Въпреки че американците са загрижени за личното си пространство, не взимат достатъчни мерки за това. 81% от анкетираните запазват в тайна част от файловете в телефона си, само 16% им слагат парола.
Още: Нумерологичен хороскоп според датата на раждане за 12 април 2024
Още: Петър Дънов: Ако мисълта за даден човек никога не изчезва от съзнанието ви, знайте, че той ви обича
Източник: БГНЕС