Осем мъже попаднаха в полицейския арест след междусъседско сбиване в пловдивското село Стряма. Новината за поредния масов бой става ясна от бюлетина на МВР. Случаят е от 17.00 часа вчера.
Още: "Петьо Еврото поема нещата": Съдът върна на Златанови завзетата от "Осемте джуджета" фирма
Още: Върнаха на работа училищна директорка, задържана с 10 000 лв. подкуп
Подробности за боя
Две големи роднински фамилии стигнали до физическа саморазправа, като благодарение на професионалните действия на униформените разрасналия се конфликт бил прекратен и няма сериозно пострадали.
Съдбата на инициаторите - 8 задържани, един в болница
Като инициатори са установени деветима мъже на възраст между 19 и 44 години. Осем от тях са задържани с полицейски заповеди, а един е оставен под лекарско наблюдение с прободна рана, без опасност за живота. По случая е образувано досъдебно производство и работата по документирането му продължава.
Полицейско присъствие в селото
С осигурено полицейско присъствие е възстановен общественият ред в населеното място и обстановката там е спокойна. ОЩЕ: Хвърчаха тръби и вериги: Мъж пострада при масов бой в Плевенско
Още: Безразсъдно шофиране: 20-годишен кара с 220 км/ч на АМ „Тракия”
Още: „Виновникът не е един“: Бащата на Сияна с писмо до Сарафов