"Бойко Рашков превърна МВР в квартална кръчма" (ВИДЕО)

27 октомври 2022, 20:00 часа • 6993 | прочитания

"Каквото и да направи г-н Демерджиев в МВР, ще е успех след управлението на Рашков в МВР... Бойко Рашков превърна МВР в квартална кръчма". Така Богдан Милчев от Института за пътна безопасност коментира ситуацията във вътрешното министерство. Той го направи в контекста на уволнените от Иван Демерджиев 7 началници на районни управления към СДВР и случаите с полицаите нарушители.

Още: Родната корупция няма пречка да се жени с чуждата корупция (ВИДЕО)

Още: Продажбата на завистта щеше да донесе милиарди за България (ВИДЕО)

"И потвърждението на моите думи е това, което се случва в момента по пътищата. Такова чудо – полицаите да пият и да карат, не се е случвало никога. И наркотици. Такова безхаберие извърши Бойко Рашков", каза Милчев в Студио Actualno.

По този начин той коментира проверките в МВР от полицаи на полицаи за употреба на алкохол и наркотици.

ОЩЕ: Служител на МВР блъсна дете на пешеходна пътека и избяга от местопроизшествието

Още: Г-н Пеевски се опитва да се рециклира в българската политика

Още: Политиката на водене на всички нива е лекарите да станем продавачи в магазини ли?

"Бойко Рашков си пиеше с част от началниците, включително с шефа на КАТ, когото той върна – Тенчо Тенев", каза още Милчев. Според него в момента "берем плодовете" на работата на бившия вътрешен министър: "Ще минат години да възстановим МВР след Бойко Рашков".

"През 2015 г. МВР се управляваше от Румяна Бъчварова и смятах, че това е дъното на МВР, защото тя беше неадекватна, беше сложена за някакъв параван. Мислех, че МВР не може да падне по-надолу. Бойко Рашков с това, което направи, той счупи всички граници", твърди Богдан Милчев.

Цялото интервю с Богдан Милчев - вижте ТУК!

Още: Радев изплиска легена (ВИДЕО)

Още: Борисов е оставил "Възраждане" и МЕЧ да си играят в пясъчника

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Димитър Радев
Димитър Радев Отговорен редактор
Новините днес