Крие ли се сродната ни душа в "Неидеалните половинки"?

16 април 2025, 12:33 часа • 1118 | прочитания

На 15 април 2025 г. излезе новата книга на Сара Джио "Неидеалните половинки" (издателство Хермес). Красив французин, морски капитан, богата младоженка, жена на измамник... Всичко това се случва на Лена, която е влюбена в работата си и по този начин предизвиква недоволството на приятеля си, който се разделя с нея. За да се отърси от шока тя отива при при леля си на живописния остров Бейнбридж – единственото място, където се чувства спокойна и закриляна. На сутринта я очаква изненада - Лена се събужда в чуждо легло до красив французин, който очевидно я смята за своята съпруга. Жената няма представа как е попаднала там, но всички наоколо се държат така, сякаш е неизменна част от живота им.

Излиза "С обич от Лондон" от Сара Джио

Изненадата

Вечерта си ляга озадачена само, за да се събуди на коренно различно място и до коренно различен мъж. Така за по 24 часа Лена се оказва съпруга на морски капитан, богата младоженка на медения си месец, жена на измамник и дори майка на едногодишно бебе. Сякаш съдбата й показва какъв щеше да бъде животът й, ако беше избрала някой от мъжете, играли второстепенна роля в него. Кой от тях ще се окаже сродната й душа? Ще има ли втори шанс да поеме контрол над живота си и вече познавайки себе си - да се бори за своето щастие?

Още: Откъс от "Лека нощ, Джун" от Сара Джио

За авторката

"Лека нощ, Джун" - трогателна история за силата на думите

Сара Джио е автор на романтични четива, които неизменно се превръщат в бестселъри и са публикувани в над 27 страни. В началото на писателската си кариера тя се опитва да съчетава писането на романи с ангажиментите си като журналист. Автор е на множество статии за „Ню Йорк Таймс“, „Мари Клер“, списанието на Опра Уинфри и много други дамски списания и сайтове. Няколко години води две популярни рубрики на „Гламър“: „Здраве и фитнес“ и „Втора глава. Любовта“.

На българските читатели писателката е позната с романите „Теменужки през март“, „Пролетен сняг“, „Винаги“, „Всички цветя в Париж“, „Утринно сияние“, „Бунгалото“, „С обич от Лондон“, „Последната камелия“, „Езикът на любовта“ и „Лека нощ, Джун“. Сега „Хермес“ представя новия й роман – „Неидеалните половинки“.

Още: Сара Джио: Късметлийка съм, че изкарвам прехраната си с това, което обожавам

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Евгения Чаушева
Евгения Чаушева Отговорен редактор
Новините днес