Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Примирие в ЦСКА: Гриша Ганчев и Сектор Г заровиха томахавките

20 март 2023, 12:52 часа • 3023 прочитания

Ръководството на ЦСКА и организираните привърженици на клуба от Сектор Г, изглежда, са се помирили и вече гледат в една посока. Това се разчита в последните действия и изказвания на тарторите на Сектор Г, от които се вижда, че двете страни са стигнали до единомислие.

Още: Лудогорец вече има по-слаб полусезон от есента - нова грешка даде лъч надежда на Левски за титлата!

Още: "Боримиров използва сплашване. Той е съмнителен човек"

Помириха ли се феновете и ръководството на ЦСКА?

В последните години Сектор Г многократно отправяше остри критики към ръководството на ЦСКА, и в частност към собственика Гриша Ганчев. Стигна се до там, че през есенния дял на първенството организираните фенове бойкотираха мачовете на ЦСКА и оставиха Сектор Г празен.

Това се промени с подновяването на първенството през пролетния дял, когато Сектор Г отново се напълни. Тогава организираните фенове подчертаха, че ЦСКА продължава де ръководи "полуаматьорски", но сега ще опитат да повлияят на ръководството с присъствието си на трибуните.

ОЩЕ: Нов в ЦСКА: Такава любов от феновете не съм усещал на друго място

Още: Боримиров с остра позиция: Няма да допусна агенти да изнудват Левски! Думите за сплашване са несериозни

Още: Капитанът за възхода на ЦСКА: Имахме много разговори с Томаш. Искам финал за Купата и да вкарам на Левски!

ЦСКА

ЦСКА и Сектор Г се обединяват зад добрите инициативи

През уикенда ЦСКА проведе поредната си страхотна инициатива, с която близо 200 деца имаха възможност да гледат любимия си клуб. Това обедини феновете и ръководството, а тарторът на Сектор Г Иван Велчев-Кюстендилеца заяви, че и двете страни са отворени към подобни инициативи.

"Сектор Г, както и ръководството на ЦСКА сме отворени към всякакъв вид подобни инициативи. На следващото домакинство следва нова порция от деца, обичащи отбора ни. Гледката на стотици малчугани, крещящи името на нашия любим отбор, е гледка, която сигурен съм, че ше топли сърцата на всички армейци дълго време!", написа Кюстендилеца във Фейсбук.

Още: Венци изригна: Дадох Вуцов на Левски за 2 кисели млека! Ако не го вземат, сяда на пейката до лятото

Още: "Заболя ме устата": Венци Стефанов изригна срещу идея на клубовете от Първа лига

ОЩЕ: Трети клуб обещал 6-цифрена премия на Спартак, за да спре ЦСКА

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Стефан Йорданов
Стефан Йорданов Отговорен редактор
Новините днес