Съдийството е тема №1 от началото на сезона в българския футбол, като гафовете на реферите - независимо на терен или през системата "ВАР", бяха алармиращо много преди паузата за мачове на националните отбори.
Още: Случи се! Ботев Пловдив победи за пръв път от 4 месеца в най-важния момент от Първа лига
Още: Нов гаф, който може да "прослави" България, взриви Първа лига! Битката за топ 4 е жестока (ВИДЕО)
Съдийството у нас е проблем не от сега, а десетилетия наред, като най-слабият период за родните рефери съвпадна с дългогодишното управление на Борислав Михайлов.
Редица уж квалитетни личности се изредиха да се опитат да оправят бъркотията в българското съдийство, като последният човекът, който беше нает, за да го стори, беше Давид Борбалан.
ВИЖТЕ: Колосалните пари, които шефът на съдиите взе САМО за година в България
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: За какво се харчат 24 милиона в българския футбол: БФС даде отчет - ще е на загуба от почти милион
Още: Кратък, точен и ясен: Томаш отхвърли популярна теза за целта на ЦСКА (ВИДЕО)
Той обаче изкара едва година, начело на поста, след като новият президент на БФС Георги Иванов - Гонзо му би шута заради незадоволителното представяне в тези малко повече от 365 дни.
Испанецът обаче си тръгва доста по-богат от България, след като е имал извънземна заплата за почти нулевата свършена работа - колко пари е прибрал шефът на съдиите от БФС вижте тук!