Левски зарадва феновете си с убедителен успех над Пирин

5070
Снимка: levski.bg

Левски води на Пирин Благоевград с 3:1 в приятелски мач на стадион "Георги Аспарухов". Това беше първа контрола за "сините" у дома през календарната година, която даде възможност на феновете да видят любимците си в действие след лагера в Белек.

"Сините" поведоха рано в двубоя, като в 8-ата минута Билал Бари завърши многоходова акция. "Орлетата" възстановиха равенството в 48-ата минута, когато Антон Карачанаков се разписа от далечен удар. След това обаче бившият играч на ЦСКА започна да провокира феновете на Левски, които опитаха саморазправа с него. (Подробности за ситуацията с Карачанаков тук). В резултат на това играчът беше заменен и не се появи повече на терена.

Страхотна новина за Станимир Стоилов седмица преди старта на Първа лига

Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов получи страхотна новина в навечерието на подновяването на родната Първа лига. Първият мач ...

Мачът беше прекъснат за няколко минути, а скоро след това Левски си върна аванса. Уелтън изведе Димитър Костадинов и халфът с удар по земя направи резултата 2:1. В 89-ата минута Билал Бари вкара втория си гол в мача и подпечата крайното 3:1.

Пълния развой на мача вижте в SportLive.bg.