Левски има сериозни претенции към съдията на мача с Хебър Пазарджик (ВИДЕО)

04 септември 2023, 17:42 часа • 1883 прочитания

Левски изрази сериозни претенции към главния съдия на двубоя с Хебър Пазарджик от последния кръг на Първа лига Васимир Ел Хатиб. Двубоят завърши с успех за „сините“ с 1:0, а попадението падна в 94-ата минута на срещата. Автор на победния гол стана бразилецът Роналдо.

Левски излезе със специална декларация

Ръководството на Левски пусна днес специална декларация, в която обвинява Ел Хатиб, че е дал само четири минути продължение при положение, че играта е била спряна за общо 11 минути. Според шефовете на „сините“ родните арбитри ги е „страх да дават адекватни продължения на мачовете у нас“.

Шефовете на Левски искат да бъдат взети мерки

От Левски също така припомнят, че след загубата от Локомотив Пловдив по-рано през сезона отново са подали сигнал, че главните съдии дават прекалено малко добавено време на мачовете в българския елит. „Сините“ призоваха да бъдат взети мерки, за да се ограничат тези „досадни грешки на съдиите“.

По-рано днес пък голмайсторът на Хебър заяви, че при гола на Левски е имало игра с ръка.