Ръководството на Левски очаква две чуждестранни нови попълнения, които ще подпишат договори през уикенда. Единият легионер е халф, а другият централен - нападател. Атакуващият състезател ще трябва да замести Рикардиньо в предни позиции.
Още: Веласкес посочи две цели пред Левски до края на сезона - едната постижима, другата нереалистична
Още: Играл в Първа лига и Борусия Дортмунд: В България имаше по 50-70 зрители по трибуните
Ясен е заместникът на Рикардиньо?
Новината съобщиха колегите от dsport, а според Gong.bg по непотвърдена информация е ясен футболистът, който ще застане до Алекс Колев. Неговото име е Мустафа Сангаре. Той е на 25 години и е висок 196 см.
ОЩЕ: "Сърцето ми остава завинаги синьо": Още един бразилец официално напусна Левски (ВИДЕО)
Още: Ке паса, сеньор Веласкес? Ясно е защо Дон Хулио вижда Левски като най-добрия отбор
Още: "ЦСКА отпразнува победата срещу Септември, все едно е станал шампион"
Кой е Мустафа Сангаре?
Сангаре през миналия сезон е бил част от Варзим. За този клуб вкарва 5 гола в 28 мача, а освен това получава и цели 8 жълти картона. Кариерата на нападателя, който има сенегалски корени, започва във френския Винсен. След това преминава в Расинг, а през 2020 година е купен от Амиен. Следва престой под наем в Борго, а през миналото лято преминава във Варзим, пишат от Gong.bg.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Официално: Зингаревич реши какво ще е бъдещето на Ботев Пловдив
Още: Септември и Ники Митов продължават да пишат история с победа в 5-голово шоу
Медийната информация потвърждава думите на старши треньора Станислав Генчев, който заяви, че две нови попълнения ще акостират на "Герена" до края на седмицата. В последните дни се заговори също, че нидерландски гранд може да отмъкне трансферна цел на Левски (подробности четете в линка).