ЦСКА вкара 6 гола на ЦСКА II, Илиев, Бютучи и Исека се разписаха

07 септември 2024, 15:50 часа • 2179 прочитания

Българският гранд ЦСКА записа победа с 6:2 над дублиращия отбор ЦСКА II в контролна среща в Банско. Три от новите попълнения на "червените" - Илиан Илиев, Зюмюр Бютучи и Аарон Исека, успяха да се разпишат в мача, два гола отбеляза Джонатан Линдсет, а един - Улаус Скаршем.

ЦСКА победи ЦСКА II в контрола в Банско

Възпитаниците на Александър Томаш стигнаха до гол още в третата минута чрез Илиев. Бютучи удвои само две минути по-късно. До 10-ата минута обаче ЦСКА II изравни резултата, след кто Марк-Емилио Папазов и Радослав Живков се разписаха.

ЦСКА

След това обаче възпитанициет на Владимир Манчев инкасираха нови два гола - Джонатан Линдсет и Улаус Скаршем се разписаха, за да направят резултата 4:2 на почивката. През второто полувреме пък по един гол добавиха Линдсет и Аарон Исека.

Стартовите състави на ЦСКА и ЦСКА II:

• ЦСКА: Густаво Бусато, Браян Кордоба, Юлиан Илиев, Иван Турицов, Емануел Шакич, Тобиас Хайнц, Марселино Кареасо, Джеймс Ето'о (18' Улаус Скаршем), Джонатан Линдсет, Зюмюр Бютучи (35' Джейсън Локило), Илиан Илиев (35' Аарон Исека)
  • ЦСКА II: Боян Загорски, Лъчезар Иванов, Росен Маринов, Александър Бучков, Наско Цеков, Петко Панайотов, Виктор Василев, Никола Борисов, Симеон Чатов, Марк-Емилио Папазов, Радослав Живков (35' Теодор Александров)

ОЩЕ: Новият треньор в ЦСКА е притеснен и бесен - 3 неща го влудили