ЦСКА изпреварва Левски за Кошмара?

05 декември 2024, 13:02 часа • 4456 | прочитания

Ръководството на ЦСКА ще се опита да изпревари големия си съперник Левски за подписа на един от най-добрите чужденци в Първа лига. Става въпрос за 23-годишния централен нападател на Берое – Леандро Годой. Това съобщиха колегите от „Топспорт“.

Още: Локо София изнесе футболна лекция за 38 минути и направи важна крачка към спасението

Още: 5-голов спектакъл не попречи на Венци Стефанов да избухне срещу формата на Първа лига (ВИДЕО)

Леандро Годой е желан от редица отбори

Припомняме че, Леандро Годой е една от основните цели на Левски през зимния трансферен прозорец. Шефовете на „сините“ дори подготвят оферта за правата на Кошмара, както всички наричат аржентинския нападател. От Берое пък са готови да се разделят с офанзивния футболист, но срещу минимум 1 милион лева.

Берое

Левски трудно ще плати исканите от Берое пари

Сумата е доста висока за Левски и поради тази причина от ЦСКА се надяват, че ще успеят да изпреварят „сините“ за подписа на Годой. През този сезон централният нападател се представя отлично като до момента има на сметката си 16 мача за Берое във всички турнири, в които е реализирал 11 попадения.

Още: "Хулио Веласкес не е Илиан Илиев и не пречи на никого! Боримиров оправдава провалите на Левски с мен"

Още: Илиан Илиев призна: Националният отбор "страда" заради Черно море

Вчера Леандро Годой реализира 4 гола във вратата на Ботев Враца.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес