ЦСКА 1948 ще изиграе контрола среща със сръбския гранд Партизан. Новината бе съобщена официално от родния клуб. Срещата ще се проведе по време на паузата за националните отбори, която предстои. Мачът между ЦСКА 1948 и сръбския тим е насрочен за 25 март в Белград на стадион „Партизан“. Началният час на двубоя пък е 12:00 българско време.
Още: Томаш: Най-важното е да трупаме точки, знаехме, че ще има спад
Още: ЦСКА излъга Спартак Варна и оглави втората четворка в Първа лига
🔴 ЦСКА ще гостува на Партизан в Белград за приятелски двубой. Срещата между двата тима е насрочена за 25 март от 12:00 часа на стадион "Партизан". Повече подробности виж 👇
Posted by ЦСКА 1948/ CSKA 1948 on Wednesday, March 15, 2023
ЦСКА 1948 и Партизан трябваше да играя контрола по време на зимния подготвителен лагер на двата тима в турския курорт Белек. В крайна сметка проверката пропадна в последния момент, заради некоректно отношение на организаторите на двубоя. Въпреки това от българския и сръбския клуб обявиха, че такъв мач ще се състои на по-късен етап.
Още: Стоичков за папа Франциск: Отиде си един голям човек, който обичаше спорта
Още: Левски разкарва протеже на Станислав Генчев
В контролата срещу Партизан треньорът на ЦСКА 1948 Тодор Янчев няма да може да разчита на доста от основните си футболисти. Става въпрос за ангажираните с националния отбор на България Даниел Наумов, Радослав Кирилов и Георги Русев, както и за ангажираните с представителните тимове на своите родини – Парвиз Умарбаев (Таджикистан), Стив Фуртадо (Кабо Верде) и Райън Бидунга (Конго).
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Фалит или спасение? Зингаревич решава бъдещето на Ботев Пловдив до дни!
Още: Петър Хубчев с емоционална изповед: Моля се всеки ден да има утре!
В неделя ЦСКА 1948 отстъпи пред ЦСКА в двубой от 23-ия кръг на българското първенство.