Браво! Преборилият се с коварна болест талант на ЦСКА се завърна на терена

07 октомври 2024, 10:57 часа • 367 прочитания

19-годишният талант на ЦСКА Илиан Антонов се завърна на терена! Атакуващият състезател, който се пребори с онкологично заболяване, влезе като резерва за втория тим на "армейците" при успеха с 2:0 над Беласица.

Илиан Антонов отново е на терена

Юношата на Берковица се появи в игра през второто полувреме и дори можеше да отбележи, но изстрелът му премина извън целта. Както е известно, Антонов бе диагностициран с рак в края на миналия сезон. Той веднага се подложи на операция за отстраняването на туморното образувание. Интервенцията премина успешно, а младокът започна своето възстановяване.

Пас към миналото

Иначе навръх 47-ия рожден ден на старши треньора си Владимир Манчев ЦСКА II победи благодарение на гол на Марк-Емилио Папазов с глава в 39-ата минута и попадение на Йоан Борносузов малко преди да изтече редовното време.

ОЩЕ: Човешкият живот няма цвят: Страхотен жест от Левски към талант на ЦСКА (СНИМКА)