Берое иска огромна сума от Левски за голямата си звезда

02 декември 2024, 11:07 часа • 914 | прочитания

Ръководството на Берое иска огромна сума от Левски, за да продаде голямата си звезда на столичния гранд. Става въпрос за 23-годишния централен нападател на старозагорци Леандро Годой. Това съобщиха колегите от „Мач Телеграф“.

Още: Арда спъна Левски насред „Герена“ и помрачи празника на Сираков

Още: Томаш: Най-важното е да трупаме точки, знаехме, че ще има спад

Берое иска минимум 1 млн. лева за Годой 

Както е известно, шефовете на Левски искат да привлекат нов нападател, който да повиши конкуренцията в предни позиции. Поради тази причина те са се спрели на Леандро Годой. От Берое са готови да се разделят с перспективния футболист, но срещу минимум един милион лева.

Берое

Договорът на Годой с Берое изтича 

Леандро Годой пристигна в Берое през лятото на 2023 година. В началото на 2024-та той бе даден под наем на аржентинския Дефенса. Преди старта на настоящия сезон нападателят се завърна в Стара Загора като до момента има 7 попадения в 15 мача във всички турнири. Той има договор с Берое до 30 юни 2025-та като е оценен на 400 хиляди евро.

Още: ЦСКА излъга Спартак Варна и оглави втората четворка в Първа лига

Още: Стоичков за папа Франциск: Отиде си един голям човек, който обичаше спорта

Наскоро се заговори, че руски гранд е готов да извади милиони за Леандро Годой.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес