Загуба от Сърбия уби надеждите на България за медал от Евроволей

31 август 2017, 23:25 часа • 8025 прочитания

Волейболните национали отпаднаха в четвъртфиналите на европейското първенство. Българският състав загуби с 0:3 (21:25, 22:25, 26:28) от Сърбия.

Момчетата на Пламен Константинов имаха много неточности в играта си, с което подариха победата на противника си. И във втория, и в третия гейм "лъвовете" повеждаха в началото, но след това допускаха нелепи грешки, които им костваха класиране сред най-добрите четири.

Един от големите длъжници на "трикольорите" бе Цветан Соколов, който отново не демонстрира нивото на игра, което показва в италианското първенство. Грешките от начален удар отново тормозеха представителния ни тим, а отличната игра в защита на "плавите" също бе от ключово значение в днешния ден.