XVI -ти международен турнир по борба класически стил за купа ,,Самоков“ се проведе в залата на спортното училище.
Още: Кметът на Самоков проведе среща с хотелиерския бранш
Още: Спряхме схеми за милиони: Терзиев разбира защо се саботира работата на завода за боклук
Турнирът бе открит от кмета инж. Джоргов, който приветства с „добре дошли” на това престижно състезание участниците от общо 21 клуба от България, Северна Македония, Гърция и Косово.
Той поздрави организаторите на състезанието за приноса, който имат в развитието на българската борба и пожела на младите надежди успех в надпреварата.
Още: „Топлофикация София“ с имоти за 220 млн. лв., но ги управлява лошо
Още: Ето кога ще се проведе фолклорният фестивал „Лазарица“ в Елин Пелин
Гости на събитието бяха представители на общинското ръководство, директорът на спортно училище ,,Никола Велчев“ Илиян Георгиев, световният шампион и бивш помощник- треньор на националния отбор по класическа борба Бисер Георгиев и треньори. Състезанието се организира от местния клуб по борба и в него взеха участие над 130 състезатели кадети и юноши- момчета и момичета.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Идея: С кола в центъра за София плащаш повече - синята зона става червена (ВИДЕО)
Още: НА ЖИВО: Финалният етап на конкурса за главен архитект на София (ВИДЕО)
Още: Поредното заседание на феситвала "Театър без граници" се проведе в Самоков