Двама служители на БФС са били в сградата на Българския футболен съюз в събота, 29 юни, когато фенове на ЦСКА атакуваха зданието и буквално за минути го потрошиха, пише football24.bg, позовавайки се на публикация на „Меридиан Мач”.
Още: Прогноза за времето - 18 април 2025 г. (петък)
Още: Най-важните новини за деня: 17 април 2025 г.
„Попаднах в ада”, казва Ивета Банкова, която заедно с пазача на сградата е работила в този ден. Банкова е член на международния отдел на БФС.
Тя е била на третия етаж по време на атаката, като инквизицията на феновете в сградата, за неин късмет, стигнала само до втория. Вчера сутринта Ивета Банкова бе в полицията, където даваше показания за случилото се.
Пазачът на БФС, назначен само преди месец на работа, се скри под масата по време на нападението и за щастие остана невредим.
Още: Полк. Вилис Цуров: Кремъл не иска примирие, иска да воюва (ВИДЕО)
Още: МВР министърът с подробности за "цивилните патрулки" по пътищата (ВИДЕО)