Единият от собствениците на Левски Тити Папазов е болен от коронавирус. Това съобщи самият той във Facebook профила си. Става ясно, че той се чувства добре и е под домашна карантина.
Още: Прогноза за времето - 1 април 2025 г. (вторник)
Още: Предложение: Инвалидите с безплатно паркомясто до дома си
Ето какво написа Константин Папазов.
"На този ден точно преди 43 години почина моя дядо,ген. Костадин Чешмеджиев.Това е човекът на когото съм кръстен.Бог до го прости!
Днес официално разбрах,че съм част от голямата близо 12 милионна група на заразените с Ковид 19.
Още: Прогнозите се потвърждават: Снегът идва след броени дни!
Още: Най-важните новини за деня: 31 март 2025 г.
За първи път използвам възможността на социалните мрежи за публикуване на важна информация.Предпочитам тук,а не чрез медиите да споделя за болеста.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Милиони на улицата, арести, обвинения: Къде е бъдещето на Турция? (ВИДЕО)
Още: Ники Василковски шокира всички с тази прогноза за Цветница
Съжалявам,че точно в този момент ще трябва да съм под карантина.ФК Левски,изживява най-трудните си моменти,но точно, когато е най-трудно ще си проличи силата и духа на обичайното нещо в държавата ни.
Пожелавам на Наско да е жив и здрав,а на всички милиони ЛЕВСКАРИ за нищо на света да не се премирявате с моментната ситуация,защото тя може да е само временна.Ако никой не иска да ни помогне,ще си помогнем сами,защото сме милиони.Поне така се пее в една от любимите песни на феновете.Пожелавам живот и здраве на всички българи.
Бог да пази България.САМО ЛЕВСКИ!"
Още: Цензура за Самуел Финци и срам за всички нас - скандалите и важното в мрежата на 31 март
Още: Прокуратурата разкри детайли за мистериозната смърт на майката на български европрокурор
Къде може да се е заразил той?
Константин Папазов е гледал на живо двубоя между Царско село и Черно море миналия четвъртък, завършил с успех за "моряците" с 4:1.
След мача в комплекса "Царско село" дори лично е поздравил за победата треньора на Черно море Илиан Илиев, който в този ден бе рожденик.
Срещата се оказа огнище на коронавирус, защото след нея четирима футболисти на "Царско село" са с положителни тестове за COVID-19. А от варненския клуб разкриха, че цели 16 играчи на тима са заразени с вируса. Днес стана ясно, че те и треньорът Илиян Илиев, който също е с положителен тест, са в домашна карантина.
По информация на БНТ някои от заразените спортисти са с леки симптоми, имат лека температура, докато останалите са безсимптомни.
Все още не е ясно как толкова много спортисти от двата отбора са се заразили, след като на 2 юли двата тима играха помежду си среща от първенството.
* Обновена в 11:00 часа.