Четирима работници от „Лукойл Нефтохим” Бургас са получили изгаряния в различна степен по време на работа. Най-вероятната причина е волтова дъга, съобщава „Фокус”.
Още: Жените@Kaufland vol.2 продължава с нова тема и истории, които вдъхновяват
Още: Съмнителни схеми с работещите в АЕЦ "Козлудуй"? Енергийният министър отговаря
В 10:10 часа тази сутрин мъжете са били транспортирани в Спешното отделение на МБАЛ-Бургас. Двамата най-тежко пострадали са стабилизирани и в момента линейки на Центъра за спешна медицинска помощ ги транспортират към Клиниката по изгаряния в град Варна.
Най-тежко пострадал е 51-годишен мъж, който има 45% изгаряния. За да следи състоянието му, с него има и лекар от бургаската болница. Вторият, който също пътува за Варна, е 52 –годишен мъж с 15% изгаряния.
Другите пострадали са на 20 и 46 години, като имат 5% изгаряния. Те се намират в Първо хирургично отделение на МБАЛ-Бургас и са в стабилно състояние, без опасност за живота.
Още: Времето утре - 15 март 2025 г.
Още: Два продукта на цената на един за избрани артикули в Kaufland