Отново срив в държавната администрация, този път в системата на МВР за издаване на актове

15 януари 2019, 12:20 часа • 1408 | прочитания

Нов пореден срив в системата на държавната администрация тази сутрин. Този път "потърпевша" се оказа тази за издаване на административно-наказателни производства на МВР. За щастие проблемът бил бързо остранен - за около 30 минути.

Още: Твърдение: Пеевски се обади 3 пъти, за да спре ключов за военната ни индустрия проект

Още: Прогноза за времето - 2 април 2025 г. (сряда)

От МВР обясниха, че в момента електронната система работи нормално, без да създава допълнителни проблеми или опашки пред гишетата на "Пътна полиция", съобщи БНР.

Припомняме, че вчера имаше друг срив в системата на администрацията у нас. През целия ден не работеше системата за издаване на лични документи. Това доведе до блокиране на процеса по издаване на лични карти, паспорти и шофьорски книжки. Заради проблема звената на министерството, в които се приемат поръчки за документи, бяха с удължено работно време.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Милена Славкова
Милена Славкова Отговорен редактор
Новините днес