Гешев си направи профил в Twitter, Божков му се подигра

26 юни 2020, 16:03 часа • 26909 | прочитания

Главният прокурор Иван Гешев вече официално ползва социалната мрежа Twitter, която се превърна в емблематична за американския президент Доналд Тръмп.

Още: Най-важните новини за деня: 25 април 2025 г.

Още: Задава ли се захлаждане: Прогнозата на Гери Малкоданска

"Времето на недосегаемите свърши" - това написа в първия си пост в Twitter прокурорът.

Още: За три дни: Ограничават движението по пътя Видин - Монтана

Още: Куп ограничения по магистрала "Тракия" следващата седмица

"Независимо къде и още по-малко , ако се отнася до най-висшия служител за борба с наркотрафика. Поздравление за работата на "Вътрешна сигурност" на МВР и на Специализирана прокуратура", написа още обвинител №1.

Малко след като даде брифинг с вътрешния министър Младен Маринов, Гешев пусна и втори коментар, който е още по-емоционален.

Още: Любка Качакова: 60 години България е пускала вода за напояване на Гърция

Още: Михаил Станчев: Идеята за Балтийско-Черноморския съюз не противоречи на НАТО и ЕС, а ги допълва (ВИДЕО)

"Дойде време пред съда да бъдат изправени всички, които тровят децата на #България и тези, които вместо да ги разследват, са били на заплата при тях и са ги прикривали от правосъдието", написа той, като е сложил хаштаг "justice" и "Рrosecute".

Мигновено последва реакция от обвиняемия бизнесмен Васил Божков, който подигравателно написа: "Каскет в tweeter".

След което продължи с шега, насочена към главния прокурор с предположение, че следващото му обвинение ще е за правописна грешка на английски език.

И предишните дни Божков не пропускаше да оскърби Гешев, като написа в Twitter: Господи, поправи си "инструмента", като явно прави препратка към интервю на главния прокурор, в което Гешев заяви, че се усеща като инструмент в ръцете на Господ.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Тодор Беленски
Тодор Беленски Отговорен редактор
Новините днес