Син на легендарен български вратар влиза в Survivor (СНИМКИ)

30 януари 2023, 11:05 часа

Часове след като станаха ясни имената и на участниците от отбор "Войни", които ще се изправят срещу племето "Известни" в новия сезон на Survivor, се разбра, че единият от смелчаците, тръгващи за Доминикана, е синът не на кого да е, а на легендарния български вратар Здравко Здравков.

Още: Кристина Патрашкова с радост ще раздава точки на футболните национали (СНИМКИ)

Още: След забавно караоке в Hell's Kitchen лют скандал избухна в кухнята на звездите (ВИДЕО)

Павел Здравков

Здравко Здравков има трима сина от съпругата си Ирена - Иван и близнаците Йоан и Павел. Именно Павел Здравков влиза в седмия сезон на Survivor и ще се бори за голямата награда от 100 000 лв. Павел е представен като брокер на недвижими имоти.

Още: Смесени чувства в "Ергенът": Новите момичета шокираха дамите в имението (СНИМКИ)

Още: Холивудската звезда Дженифър Лорънс роди второто си дете

Припомняме, че Здравко Здравков също участваше в Survivor, но през далечната 2008 г. Тогава бившият вратар едва не се удави по време на снимките и бе изкаран от предаването, а по-късно влезе в журито, което определи победителя.

Освен Павел, още преди време стана ясно, че и братът на певеца Константин ще влезе във формата. Слухът се потвърди - Светослав Славчев е сред участници и ще се влезе в сурови битки съвсем скоро.

Светослав Славчев

Още: Мария Илиева с тежко признание за пътя на омразата

Още: Популярен водещ обвини Мартин от "Ергенът", че го копира (ВИДЕО)

Survivor 7 започва през февруари.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Яна Баярова
Яна Баярова Отговорен редактор
Новините днес