Броени часове преди официалното излизане на автобиографията на принц Хари, солидна част от информацията в нея вече изтече в медийното пространство. Скандалните разкрития за британското кралско семейство, които Хари прави, успяха да ядосат не само неговите роднини, но и талибаните.
Още: Честито! Любимец на зрителите и бивш депутат от ГЕРБ се сгоди (СНИМКА)
Още: Рут Колева стана майка на Велики четвъртък
Самият Хари даде интервю за ITV, част от което вече стана публично достояние. В него той признава, че е започнал да говори открито за разрива със семейството си, за да помогне на монархията и отношенията ѝ с медиите, съобщава БТА.
Според Хари членове на неговото семейство "са си легнали с дявола", визирайки жълтата преса, за да подобрят имиджа си и едновременно с това да очернят него и съпругата му Меган. "В момента, в който това реабилитиране е в ущърб на другите, на мен, на останалите членове на моето семейство, тогава тегля чертата", добавя той. Хари допълва, че неговото семейство не само не го е защитило от нападките в медиите, но дори активно са подклаждали омразата чрез жълти истории от анонимни източници.
Херцогът на Съсекс споделя още, че от 2020 г. не може да познае брат си Уилям и баща си Чарлз, а след като е започнал да се страхува за живота си, е решил с Меган да напуснат Великобритания и да заживеят в Калифорния.
Още: Фаворит за победа в Hell's Kitchen отпадна от шоуто (ВИДЕО)
Още: Ергените разочароваха дамите преди Церемонията на розата (СНИМКИ)
Всички подробности около скандалната биография на принц Хари можете да прочетете ТУК.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Кейт Мидълтън се завърна и показва на Меган Маркъл как се прави
Още: Вокалистът на Coldplay разкри, че все още страда от депресия (ВИДЕО)