Мегз обвини победителя Тото в измама (ВИДЕО)

13 ноември 2017, 13:48 часа

Йонислав Йотов – Тото победи във VIP Brother 2017, след като на финала се пребори с Маргарита Хранова. Оказва се обаче, че рапърът е нарушил правилата за изолация в Къщата. Това стана ясно от коментар на Миглена Каканашева, подкрепен с видео доказателство.

Още: Азис проговори след операцията си, ето как се чувства

Още: Като две капки вода: Евгения Джаферович преобрази дъщеря си в Мадона (СНИМКИ)

Мегз, която остана трета на финала, разкри във Facebook, че е възмутена от неговата победа и се изправя "за битка".

Ето какво написа недоволната дизайнерка в социалната мрежа:

"ТОВА ВИДЕО ПОКАЗВА КАК ТОТО Е НАРУШИЛ ПРАВИЛАТА ЗА ИЗОЛАЦИЯ В КЪЩАТА КАТО НЕ САМО СЕ Е СРЕЩАЛ ПО ВРЕМЕ НА УЧАСТИЯ С МАЙКА СИ, ПРИЯТЕЛКАТА СИ И ДРУГИ СВОИ БЛИЗКИ, НО И Е КОМЕНТИРАЛ С ТЯХ И Е ПОЛУЧАВАЛ СЪВЕТИ ЗА ИГРАТА СИ ВЪВ ФОРМАТА.

Още: По сценарий ли са скандалите в Hell's Kitchen: Джулиана Гани каза истината за шоуто

Още: Нови участнички и таен тест в "Ергенът" ще доведат до непредсказуеми последици

Вчера напуснах къщата истински щастлива и си мислех, че битките ми във формата са приключили. За съжаление се оказа, че не е така и още веднъж се изправям пред вас за битка. Този път не само за нещата, в които вярвам, но и за правилните модели на подражание и достойнството на легенда като Маргарита Хранова.

Тото е много талантливо младо момче, но той и всички негови фенове трябва да знаят, че идолите трябва да са достойни за любовта на хората. Младите не трябва да вървят напред чрез измама, а като взимат примери от легенди като Маргарита Хранова.

Оставам изводите на вас и на съвестта на Тото."

ВИДЕОТО ВИЖТЕ ТУК!

Още: Нанси Карабойчева от "Живот на кантар" с тежко разкритие за загубата на дете

Още: Изненада: Зуека се включи в празненството за 22 години "Господари на ефира" (СНИМКА)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Милена Славкова
Милена Славкова Отговорен редактор
Новините днес