За гиганта Марвел продължението на "Отмъстителите" навярно ще донесе само силни главоболия. От комиксовия гигант не успяват да намерят общ език с актьорския състав на следващия си суперпроект.
Още: Мартин от "Ергенът" показа бившата си съпруга. Ще влезе ли в шоуто? (СНИМКА+ВИДЕО)
Още: Мили Боби Браун: Журналистите ми се подиграват, че се превръщам в жена (ВИДЕО)
Студиото продължава да не постига напредък в преговорите с мнозина възлови актьори като Робърт Дауни-младши, Скарлет Йохансон и Крис Хемсуърт. Причината за забавянето са исканията на звездите да получат повече пари от следващата продукция, съобщиха източници на "Дедлайн".
Дауни наскоро сподели, че получил близо 50 млн. долара под формата на хонорар и процент от приходите на филма, но това, изглежда, не е достатъчно за ролята на Тони Старк.
"Той е единственият човек с влияние в тази позиция. Освен това има железни топки. Вече им изпрати съобщение, в което заяви, че няма да работи на място, където колегите му са третирани като ла*на", обяви близък до лентата източник.
Още: Железчев от Hell's Kitchen разкри защо се е наложило да крие детето си
Още: Известен руснак взе българско гражданство след 30 години в страната (СНИМКА)
Междувременно служители на студиото разкриха, че Марвел заплашил да съди актьорите, ако не изпълнят поетите ангажименти. Почти всички участници в "Отмъстителите" преди време подписаха дългосрочни договори за няколко филма.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Мартин манипулира Виктор: Маги Томова с остър коментар към Ергените
Още: Бойко Кръстанов с емоционална история за новата любов и миналите разочарования