Джъстин Бийбър в понеделник е бил изгонен от престижен хотел в Париж заради лошото си поведение.
Още: "Веднъж Чък Норис влязъл в един бар": Легендарният майстор на бойните изкуства навърши 85
Още: Ще се върне ли Васил Василев - Зуека в "Като две капки вода"? (СНИМКА)
Тийнейджърът наел 7 апартамента на 2 етажа за себе си и антуража му срещу 6-цифрена сума. Няколко часа след пристигането му стотици фенове нахлули в лобито на хотела и започнали да вдигат шум и да скандират името му.
Жан Марк Морандини, телевизионен и радио водещ съобщи, че Бийбър е бил изритан именно заради отношението му и неудобствата, причинени от почитателите му.
Брат Пит, Анджелина Джоли, както и членове на английското кралско семейство, които също били в луксозната сграда, казали, че шумът е станал непоносим. Бийбър само насърчавал феновете си, вместо да ги озъпти, пише „Дейли Мейл”.
Още: Ваня Щерева за травмите от детството: Израснах сред домашно насилие
Още: Няма да повярвате, но ето така изглежда синът на Майкъл Джексън днес (СНИМКА)
Говорителят на младата звезда заяви, че всъщност Джъстин сам пожелал да напусне поради съображения за сигурност. Сградата нямала отделен изход, което застрашавало безопасността на всички.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Вениамин като Шакира със смазваща победа в "Като две капки вода"
Още: Геро, Фънки и Рачков почти се сбиха в телевизионен ефир
Очевидно певецът не се трогнал от инцидента, тъй като веднага написал в Twitter, че обича Париж.
Бившата му приятелка Селена Гомез сподели в шоуто на Дейвид Летърман, че преди време е разплакала Бийбър. Тя възприема връзката им като грешка. Певицата в момента е сама и се е съсредоточила върху кариерата си.