Гордите спечелиха Резиденцията в "Игри на волята", но радостта е кратка (ВИДЕО)

15 октомври 2024, 09:50 часа

Племето на Гордите, в което конфликтите продължават, спечели битката за територия, но остана с минимални запаси заради грешно направено предположение на кастинг битката в събота (12 октомври). Жълтите извоюваха драматична победа на Арената на "Игри на волята" след отлична отборна игра и правилно построена стратегия, но ще прекарат седмица в лишения и нажежена обстановка в Резиденцията.

Още: Като две капки вода: Евгения Джаферович преобрази дъщеря си в Мадона (СНИМКИ)

Още: По сценарий ли са скандалите в Hell's Kitchen: Джулиана Гани каза истината за шоуто

Втори в териториалния сблъсък завършиха Силните, предвождани от новия капитан Виктория. Въпреки че Зелените се движиха наравно със съперниците си до финалната права, те не успяха да се справят достатъчно бързо и трябваше да се задоволят със Стопанството.

Още: Нови участнички и таен тест в "Ергенът" ще доведат до непредсказуеми последици

Още: Любовницата на Дейвид Бекъм призна всичко: "Покани ме в хотела и аз просто се предадох"

Снимка: Игри на волята:България/Facebook

Племето на Дръзките не успя да се сработи добре и след поредица от забавяния завърши последно. След присъединяването си към Сините новият член на отбора Анита съобщи, че избира да отлъчи и изпрати на Блатото баскетболистката Десислава.

Снимка: Игри на волята:България/Facebook

Още: Изненада: Зуека се включи в празненството за 22 години "Господари на ефира" (СНИМКА)

Още: FYRE с емоционална история: Как една травма изгражда публичния му образ

Още: Наталия от "Игри на волята": Имам принципи, които няма да прекрача

Надеждата умира последна

Пристигането на Гордите на най-желаната локация на Дивия север беше съпътствано от лоши новини. Освен липсата на каквито и да е запаси на Резиденцията Жълтите ще имат право на едва две порции храна дневно, които капитанът Крамарска ще разпределя между участниците. 

Днес, 15 октомври, в екстремното риалити капитаните на трите племена - Виктория, Гешев и Крамарска, ще влязат в зрелищен двубой, а още един от изгнаниците ще извоюва своето място в голямата игра.

Още: MMA боецът Томи Борисов ще участва в седмия сезон на "Игри на волята" (ВИДЕО)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Михаела Каръмова
Михаела Каръмова Отговорен редактор
Новините днес