Джони Холидей излезе от болница

08 септември 2012, 18:39 часа

Френската рок легенда Джони Холидей се завърна у дома си в Лос Анджелис след нов тридневен престой в болница. В понеделник той ще поднови работата по новия си албум.

Още: След забавно караоке в Hell's Kitchen лют скандал избухна в кухнята на звездите (ВИДЕО)

Още: Смесени чувства в "Ергенът": Новите момичета шокираха дамите в имението (СНИМКИ)

Това съобщи в Туитър Никол Кулие, която заедно със съпруга си Жилбер продуцира турнето на певеца.

Джони е във форма и се върна вкъщи. Всичко е наред и звездата ще продължи записа на албума си още от понеделник, пише тя в мрежата за микроблогинг, изпращайки снимка на рокера на улицата – усмихнат, с черни очила, в джинси и карирана риза и каскет с надпис "Fuck", съобщава БГНЕС.

Здравословното състояние на Джони Холидей стана медийна тема, когато през 2009 г. бе хоспитализиран по спешност в Лос Анджелис, заради усложнения, получени при операция от херния.

Още: Холивудската звезда Дженифър Лорънс роди второто си дете

Още: Помните ли Мира от сериала "Революция Z"? Вижте актрисата Мона Гочев днес (СНИМКИ)

Той бе на косъм от смъртта и се наложи да отмени поредица от концерти, представени като прощално турне.

Но след продължително възстановяване идолът на много поколения се върна на сцената, като вече приключи първата част от концертния си маратон от 14 май до 3 август.

Редактор: Мая Боева

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Васил Хаджийски
Васил Хаджийски Отговорен редактор
Новините днес