Децата на Джако ще озвучат герои в анимация

21 август 2012, 18:45 часа

Децата на Краля на попа Майкъл Джексън ще озвучават героите в азиатска анимация за деца.

Още: След забавно караоке в Hell's Kitchen лют скандал избухна в кухнята на звездите (ВИДЕО)

Още: Смесени чувства в "Ергенът": Новите момичета шокираха дамите в имението (СНИМКИ)

15-годишният Принс, 14-годишната Парис и 10-годишният Бланкет ще тръгнат по стъпките на баща си в шоубизнеса с появата си в телевизионното шоу и се надяват проектът да им отвори вратата към нови възможности с индустрията.

"Те ще бъдат гласовете в хитова азиатска анимация за деца, която ще бъде внесена в САЩ. Парис няма певческия талант на баща си, но се е занимавала с актьорство. И ако работата по озвучаването се окаже успешна, тя ще доведе до нови възможности за роли с живо действие", разкри запознат източник.

Принс и Парис, която ще направи актьорския си дебют в семейния филм "Lundon`s Bridge and the Three Keys" догодина, искат да започнат актьорска кариера и смятат новите си роли за добре дошло разсейване от "тежкия" училищен живот, предаде БГНЕС.

Още: Холивудската звезда Дженифър Лорънс роди второто си дете

Още: Помните ли Мира от сериала "Революция Z"? Вижте актрисата Мона Гочев днес (СНИМКИ)

"Двете по-големи деца нямат никакви съмнения, че искат да тръгнат по стъпките на баща си в шоубизнеса. И те смятат училището за тежко. Децата могат да са наистина жестоки", сподели източникът пред таблоида "Сън".

Редактор: Калина Здравкова

Още: Любимец от "Като две капки вода" бил спасител и уличен артист в Америка (ВИДЕО)

Още: Мария Илиева с тежко признание за пътя на омразата

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Райко Павлов
Райко Павлов Отговорен редактор
Новините днес