Легендите на италианската поп музика ще излязат за първи път заедно на една сцена и то в България. Концертът на Ал Бано, Умберто Тоци и Тото Кутуньо е плануван на 16 април 2013 г. в Зала 1 на НДК. Началният час е 19,00 часа, съобщиха за БГНЕС от музикална компания Жокер медиа.
Още: Михаела Филева след победата в "Като две капки вода": Огледалото е най-голямото предизвикателство
Още: Предложили подкуп на Маги Халваджиян, ето какво направил той
Носителите на първа награда на световноизвестния фестивал в Сан Ремо ще си партнират с виртуозните музиканти от Софийска филхармония, които за пореден път и под диригентството на Алтерицио Паолети, който е дългогодишен гост–диригент на фестивала Сан Ремо.
Програмата включва специална селекция от изпълненията на тримата, както и най- популярните им песни в дуети и триа. Българските фенове ще имат възможност на живо да чуят "L`Italiano", "Gente Di Mare" и много други техни емблeматични златни хитове.
Билети за концерта може да се намерят онлайн в мрежата Еventim.bg и на касите на Билетен център НДК от 10 януари 2013 г. Цените са от 30 до 200 лева.
Още: Официално разведени: Дженифър Лопес и Бен Афлек вече са свободни
Още: "Един за друг": Деси и Антонио са първата отпаднала двойка (ВИДЕО)
Редактор: Пламен Георгиев
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Михаела Филева като Пинк с първа победа в 13-ия сезон на "Като две капки вода"
Още: Руса, красива и татуирана: Ето я жената, родила извънбрачно дете на Дейв Грол (СНИМКИ)