Радостин Василев: Борисов и Пеевски ще искат да направят пробив през БСП (ВИДЕО)

22 ноември 2024, 14:13 часа • 2494 прочитания

Имам усещането, че през БСП задкулисието в лицето на Пеевски и Борисов ще искат да направят някакъв пробив. Това каза лидерът на МЕЧ Радостин Василев пред медиите в парламента. 

Още: Борислав Гуцанов: Няма как с даване на оръжие конфликтът в Украйна да бъде предотвратен

Още: Надежда Нейнски: Позицията ни за Украйна е отслабена от факта, че институциите имат различни позиции

Защо МЕЧ не са подкрепили Киселова?

Той коментира, че заради това МЕЧ не са подкрепили кандидатурата на Наталия Киселова за председател на парламента. ОЩЕ: Кирил Петков призова ГЕРБ да оттеглят кандидатурата на Рая Назарян (ВИДЕО)

Кой е виновен, че няма председател на парламента?

"Днес отново нямаме председател на парламента заради ДБ и БСП. Три часа слушаме оправдания на ДБ защо крепят модела на Борисов и Пеевски. БСП си мълчаха, но те са единствените, които се въздържаха за Рая Назарян", каза още Радостин Василев.

Още: Иво Сиромахов: Надявам се от пепелта на сегашните жалки политици да се роди някой, който да прилича на Михаил Горбачов

Още: Проф. Палангурски за 3 март: Този празник не обединява нацията, веят се чужди знамена

Той разкритикува и ДБ, че не са казали нито един аргумент защо не са подкрепили Силви Кирилов. По думите му от ДБ  не могат да обяснят защо по този начин помагат на Пеевски и Борисов. ОЩЕ: Радостин Василев: Няма избран председател на парламента заради ДБ и БСП (ВИДЕО)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Деница Китанова
Деница Китанова Отговорен редактор
Новините днес