На 17 февруари, четвъртък, държавният глава Румен Радев ще посети завода на металургичната компания за цветни метали „КЦМ 2000“ в Пловдив. В административната сграда от 09.00 часа президентът ще проведе среща с ръководството на комбината, след което ще разгледа производствената част на оловния и цинков завод.
Още: Опозицията се кани на кабинета "Желязков", плаши с още един вот на недоверие
Още: Започват дебатите по първия вот на недоверие срещу кабинета "Желязков"
Това съобщиха от прессекретариата на държавния глава.
В 11.45 часа Румен Радев ще посети Оранжериен комплекс – Сливенски минерални бани в гр. Сливен, където ще разговаря с ръководството на комплекса и ще разгледа на място работещите оранжерии и производството на комплекса.
В 15.30 часа президентът ще пристигне в Бургас, където ще посети завод „Трансвагон“ АД, специализиран в извършването на ремонт, реконструкция и модернизация на товарни вагони. Румен Радев ще проведе среща с ръководството на предприятието и ще разгледа производствената част.
Още: Хората на Доган ще крепят мнозинството до юни (ВИДЕО)
Още: "Галъп": Всеки втори смята, че ще има предсрочни избори