Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Назарян: Надявам се на по-висока избирателна активност

27 октомври 2024, 12:07 часа • 721 прочитания

В днешния ден е най-важно българите да бъдат активни и да гласуват. Този път трябва да бъде съставено редовно правителство. Това заяви председателят на парламента Рая Назарян, след като упражни правото си на глас.

Още: Делегатите на Конгреса на БСП гласуват за председател и национални органи на партията

Още: Прекият избор на председател на БСП отиде в историята

"България има нужда повече от всякога от сигурност, стабилност и справедливост. Такива резултати се постигат само с редовно и успешно правителство, което може да отговори на очакванията на гражданите за просперитет, развитие, както и за предизвикателствата, пред които са изправени страната ни и светът всеки ден", каза Назарян.

Още: Галъп: Избирателната активност към 11 ч. е 10,4%

Тя подчерта, че в днешния ден е най-важно българите да бъдат активни и да гласуват. "Техният вот ще определи бъдещето на страната ни. Надявам се на по-висока избирателна активност, защото това ще повиши легитимността на Народното събрание и ще е индикатор за възвръщане на доверието в политическите процеси като цяло", каза тя.

Още: 14 кандидат-лидери на БСП: Надпреварата започна

Още: Рая Назарян: Представянето на бюджета е въпрос на дни

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Елин Димитров
Елин Димитров Отговорен редактор
Новините днес