Останахме неразбрани, заяви тази сутрин в интервю за "Дневник" главният секретар на "Има такъв народ" Виктория Василева.
Още: "Това е точката на пречупване": Вили Лилков с коментар за разрива между „Спаси София“ и ПП-ДБ
Още: Българският посланик в САЩ подаде оставка
"Понякога трябва да създаваш правилата, ние се опитахме да покажем други правила, очевидно те не бяха възприети и може би затова в момента плащаме тази политическа цена и сме обругани и охулени от всички.Като че ли много бързо всички забравиха ГЕРБ, чекмеджетата, кюлчетата, пачките, много бързо "Има такъв народ" стана удобния враг", каза още Василева.
Случилото се с Петър Илиев е затворена страница, той не фигурира в погледа напред на ИТН, коментира тя в отговор на въпрос за фигури в евентуално ново правителство. "Начинът, по който ще протекат разговорите за следващо правителство вероятно ще бъде напълно различен", обясни Василева.
Още: Мая Манолова: Има нужда от активен омбудсман, който няма да е просто чиновник
Още: Гуцанов обясни дали ще се вдига възрастта за пенсиониране