15:06 пет  28 фев 2025

Явор Нотев е номинацията на "Обединени патриоти" за зам.-председател на НС

18 април 2017, 19:51 часа • 1346 прочитания

Парламентарната група "Обединени патриоти" номинира Явор Нотев за заместник-председател на 44-ия парламент. Това каза пред журналисти лидерът на "Атака" Волен Сидеров след заседание на парламентарната група на Обединени патриоти, предаде „Фокус“.

Още: Прокуратурата иска имунитетите на Кирил Петков и Божидар Божанов

Още: БСП се направи на Баба Марта: Депутати закичиха политическите сили с мартеници (СНИМКИ)

По думите му решението е прието с пълен консенсус. Сидеров поясни, че групата ще се казва "Обединени патриоти" и ще бъде оглавена от трима съпредседатели.

Малко по-рано днес ГЕРБ официално излезе със своето предложение за председател на парламента - Димитър Главчев.

„Направихме първо заседание на ГЕРБ в 44-то НС, като трябваше да бъде приет правилник за дейността на ПГ на ГЕРБ и беше приет единодушно. Една-единствена е номинация за председател на НС и тя е на Димитър Главчев. Той беше подкрепен единодушно и утре в пленарна зала ще бъде предложен за председател“, каза председателят на ПГ на ГЕРБ Цветан Цветанов.

Още: Гуцанов обеща да намери средства за двете най-търсени социални програми

Още: "Защо целувахте портрета на Доган сутрин и вечер?": Скандал между двете ДПС-та в парламента

 

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Деница Райкова
Деница Райкова Отговорен редактор
Новините днес
Failed to fetch