Едва ли това, че някой си е купил жилище, ще разклати правителството. Това каза народният представител от парламентарната група на ДПС Хамид Хамид във връзка със имотите на Цветан Цветанов, предаде агенция „Фокус“.
Още: Изненадващи данни за подкрепата на българите към Тръмп, Путин, Макрон и Зеленски (СНИМКИ)
Още: Харизанов: Илюзия е да имаме единна позиция за Украйна, в правителството е БСП
Според него тази информация едва ли има връзка с предстоящите избори. „Има си органи да проверят, има си декларации. Нямам коментар“, каза Хамид. По думите му е хубаво всеки да има жилище, което да обитава. Мечо Пух е казал: „Колкото повече, толкова повече, отбеляза Хамид. „Не виждам нищо лошо публичните фигури да се проверяват по декларациите, които са подали“, обясни той.
На въпрос дали това е морално, Хамид посочи, че не е морален съдник. Попитан дали ГЕРБ трябва да подаде оставка, ако загуби изборите, Хамид заяви, че не може да говори от името на управляващата партия.
Още: От "Възраждане" се приравниха на протестиращите срещу корупцията при Вучич
Още: Росен Желязков ще участва в извънредното заседание на ЕС в Брюксел