Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Чавдар Велинов: Бузлуджа е храм на лявата идея и не трябваше да се мести на жълтите павета

31 юли 2020, 09:49 часа • 4561 прочитания

"Бузлуджа е дом и храм на лявата идея. Да преместиш дома на лявата идея на жълтите павета е проява на лош вкус, да не кажа, че е политическо късогледство.“

Още: Вандализъм, излагация: Слави Трифонов за изстъпленията на "Възраждане" пред представителството на ЕК

Още: Депутат от "Възраждане" е сред задържаните след протеста, двама са обгазени

Това каза в ефира на телевизия „Европа“ народният представител от ПГ на „БСП за България“ Чавдар Велинов. Той изрази възмущение срещу критиките, изказани от някои ръководни фактори от БСП срещу Анжел Вагенщайн, след позицията му по повод „Бузлуджа 2020“ в центъра на София.

„Преместването на честванията на Бузлуджа на жълтите павета не може да става с решение на Изпълнителното бюро на БСП“, категоричен беше депутатът от левицата.

„Ние сме изгубили облика и характера си. Това мое мнение се споделя от много хора“, сподели народният представител.

Още: ДПС осъжда вандалските действия от симпатизанти на "Възраждане"

Още: Правителството осъди поругаването на сградата на Европейската комисия

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Actualno.com
Actualno.com Отговорен редактор
Новините днес