Борисов нарече Асен Василев лъжец и отрече да се е срещал с Радев

06 декември 2022, 08:28 часа • 4562 | прочитания

Когато един лъжец лъже, той си лъже непрестанно. Когато Асен Василев ви каже добър ден, може да си пуснете лампата. Аз по телефона не съм разговарял с Румен Радев. Това каза лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов в ефира на Нова телевизия относно думите на бившия финансов министър Асен Василев, че е имало много срещи между Борисов и Радев.

Още: Опозицията се кани на кабинета "Желязков", плаши с още един вот на недоверие

Още: Започват дебатите по първия вот на недоверие срещу кабинета "Желязков"

Бившият премиер пожела са се включи и да говори, докато в студиото беше Деница Сачева.

„Откривателят на тези момчета се отрече от тях. Слави Трифонов се отрече от тях. Корнелия Нинова се отрече от тях. Огромни групи от хора се отрекоха от тях“, каза Борисов.

Относно обвиненията, че кадри на ГЕРБ се връщат на власт, Борисов отговори, че той не знае някой от неговата партия да е върнат в управлението на държавата. „Ако някой е работил за ГЕРБ няма право да работи повече ли?, попита Борисов.

Още: Хората на Доган ще крепят мнозинството до юни (ВИДЕО)

Още: "Галъп": Всеки втори смята, че ще има предсрочни избори

ОЩЕ: Асен Василев заговори за много срещи между Радев и Борисов в последно време

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Виолета Иванова
Виолета Иванова Отговорен редактор
Новините днес