Немски боксов сайт оповести датата на следващия мач на Кобрата - 5-ти април.
Още: Станка Златева: Има бойкот във федерацията по борба! Трябва да намеря кой да работи
Още: Стилияна Николова номер 1 в многобоя преди старта на сезона, Ева Брезалиева остана извън топ 3
На тази дата промоутърите на българина организират галавечер в северния германски град Росток и се очаква Кобрата да бъде част от програмата. Все още не е ясно кой ще бъде съперникът на Кобрата.
Както е известно той е официален претендент на Международната боксова федерация за титлите на Владимир Кличко. Именно през април украинецът ще защитава поясите си срещу претендента на Световната боксова организация Алекс Лиапай и едва след това, евентуално във втората половина на годината е възможен двубой между Кличко и Пулев.
Във въпросния си предстоящ двубой Кубрат Пулев би трябвало да заложи претендентското си място и междуконтиненталната си титла.
Още: Маратон на София ще има! Опряна до стената, Столична община се върна към стария организатор
Още: Петкратният световен шампион на България, който така и не стигна до олимпийското злато
Възловият сблъсък за галавечерта на 5 април ще бъде първата защита на титлата на шампиона в полутежка категория Юрген Бремер, информира БТВ.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Пампорово обявява промоционални цени на лифт карти, ски пакети и настаняване от 21 март до 6 април