Антъни Джошуа се завръща отново на ринга, за да защити световните си титли в тежка категория на WBA, IBF и WBO срещу Кубрат Пулев в събота вечер на "Уембли Арена".
Още: "Абсолютна глупост!": Обвиниха Станка Златева в лъжа за натурализиран състезател (ВИДЕО)
Още: Прекрасно! Медал за България от Европейското първенство по джудо (СНИМКИ)
Ей Джей ще трябва да се изправи срещу задължителния си претендент за IBF, който има рекорд от 28-1, включително 14 нокаута.
Talk Sport припомня за единственото поражение на българина, което дойде срещу Владимир Кличко на 15 ноември 2014 г. Това е единствената битка на българина за световната титла до момента и в нея той бе нокаутиран след пет рунда. А видео и кой момент точно припомнят от двубоя помежду им - може да видите в този материал на Sportlive.bg.
ВАЖНО: DAZN предлага срещата Антъни Джошуа - Кубрат Пулев на територията на България. Компанията има правата на двубоя за излъчване в по-голяма част от Европа, но няма да предава сблъсъка в определени страни като Великобритания и Ирландия. Имайте това предвид преди да се регистрирате
Още: Стар познайник на Кобрата застава на пътя на мегасблъсъка между Усик и Дюбоа
Още: Легенда на Формула 1 "пенсионира" Люис Хамилтън след 2 месеца във Ферари