Прекрасно! Медал за България от Европейското по спортна стрелба (СНИМКИ)

31 май 2024, 12:46 часа

Българските състезателки завоюваха бронзов медал на Европейското първенство по спортна стрелба в Осиек, Хърватия. Тимът ни, в състав Антоанета Костадинова, Мирослава Минчева и Лидия Ненчева, спечели отличието в отборната надпревара на 25 метра пистолет.

Българките победиха Украйна за бронза

"Лъвиците" влязоха във финала с трети резултат и стреляха с Украйна за бронза. Нашите представителки триумфираха със 17:13 точки. Отборното състезание бе спечелено от Германия, а сребърният медал бе за представителките на Унгария.

ДНИТЕ ДО ПАРИЖ: Точните мерници в 6-звездния елитен клуб на България

спортна стрелба

Костадинова е пета на 25 м пистолет

Припомняме, че в сряда Антоанета Костадинова зае пето място във финала на 25 метра пистолет при жените на Европейското първенство по спортна стрелба с малокалибрено оръжие.

ДНИТЕ ДО ПАРИЖ: Волейболът за малко да лиши България от олимпийска легенда

Ето и обещаните снимки от финала на нашия тим, който спечели бронзовите медали в отборната надпревара при жените на 25...

Публикувахте от Български стрелкови съюз в Четвъртък, 30 май 2024 г.