Защо никой не се оплака, когато ОГРАБИХА МЕСИ за "Златната топка"?

02 декември 2021, 15:19 часа • 3592 | прочитания

Отмина поредната церемония по връчването на "Златната топка", а наградата, според специалистите във футболната игра, отиде в ръцете на Лионел Меси! 

Още: Илия Груев след промоцията във Висшата лига: Планът ми се получи перфектно

Още: Футболен трансфер захрани украинската армия с 25 милиона евро

Аржентинецът беше №1 според треньори, футболисти и журналисти, нагърбени със задачата да изберат кой е бил №1 през изминаващата 2021 година. Заслужено или не, това е именно аржентинският ас. 

Темата със "Златната топка" не стихва вече 3 дни след връчването на най-ценната награда в индивидуален план в световния футбол. Милиони са разочаровани от избора на Меси, докато мнозина смятат, че играчи като Роберт Левандовски, Н'Голо Канте и Карим Бензема са далеч по-заслужили. 

И, докато този път Меси има всички аргументи да е №1 за "Златната топка", то в един от най-скорошните избори за същата награда имаше много странни решения на "специалистите", а футболната общественост се обедини около мнението, че срещу Меси е извършено престъпление за "Златната топка" (подробности в линка)

Още: Хаос в Мадрид преди Ел класико: Анчелоти ще гони последна слава без ключови играчи

Още: "Новият Тони Кроос": Разкаран от Байерн, а сега е желан от Реал Мадрид и Ливърпул

ВИЖТЕ ОЩЕ: 

Левандовски беше ОЩЕТЕН, но не през 2021 година - вижте кога! 

Меси с МНОГО СИЛНИ ДУМИ за подгласника си за "Златната топка"

За кого гласува БЪЛГАРИЯ за "Златната топка" - големи изненади!  

Още: Ливърпул приготви шампанското, но Арсенал го върна обратно (засега) след зрелищно дерби

Още: Клинично точен Милан шокира Интер с разгром и ще играе финал! "Нерадзурите" треперят

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Sportline.bg
Sportline.bg Отговорен редактор
Новините днес