Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг заяви, че ще бъде сериозно изпитание за неговия тим да се изправи срещу Ливърпул на „Анфийлд“. Двата тима излизат един срещу друг в неделя от 18:30 часа. Нидерландският специалист призна, че чака с нетърпение да се изправи срещу мърсисайдци на техния стадион и допълни, че очаква враждебна обстановка.
Още: 9 гола в един мач и взети поправки: РЕЗУЛТАТИ от Лига на конференциите
Още: В мач с три дузпи: Юнайтед се спука да изтърва, но се класира напред в Лига Европа
Ерик тен Хаг бе категоричен, че съперникът на Манчестър Юнайтед е изключително силен, но той не губи вяра в състава си, тъй като през сезон „червените дяволи“ са изиграли много на брой и силни гостувания.
„Бил съм на „Анфийлд“ и очаквам с нетърпение отново да отида там. Знам, че обстановката ще бъде страхотна. Атмосферата ще бъде враждебна, но това ни харесва. Разбира се, да се изправим срещу Ливърпул на този стадион е изпитание, но ние го очакваме с нетърпение. Знаем, че ще бъде трудно и ще страдаме, но играчите ми са подготвени“.
„Ливърпул има наистина добро ръководство и добър начин на игра, както и добра стратегия. Така че не мисля, че тази ера, в която доминирха с Манчестър Сити, е приключила. Ние обаче не обсъждаме другите клубове, а можем да говорим само са нас. Мисля, че вървим в добра посока. Изправяме се срещу фантастичен съперник. Мисля, че имахме доста добри мачове като гост през този сезон. За мен няма разлика къде играем. Черпим енергия от това, че играем на всеки три-четири дни“, каза специалистът.
Още: Червен картон уби римска мечта в Лига Европа! 4-кратен европейски шампион се сгромоляса
Още: Ливърпул вади 100 милиона за един от героите на ПСЖ, впечатлил на "Анфийлд"
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп пък сподели, че Юнайтед се е превърнал в машина за резултати.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Мисия „Нов договор“ в Байерн продължава, цел на Барса и Реал остава в Мюнхен
Още: Вратарят на Реал захапа Чоло Симеоне: Уморих се някой постоянно да се прави на жертва