Резерва измъкна Ювентус от ада на ВАР с гол в последната секунда (ВИДЕО)

28 октомври 2023, 23:52 часа • 1510 прочитания

Италианският гранд Ювентус измъкна много трудна победа над Верона с минималното 1:0 като домакин в среща от 10-ия кръг на Серия А. В герой за "бианконерите" се превърна резервата Андреа Камбиасо, който успя да вкара буквално в последната секунда на мача.

Ювентус победи Верона с късен гол

След само 13 минути игра Мойс Кийн успя да се разпише за "старата госпожа", но попадението му бе отменено от ВАР заради засада. Малко след началото на второто полувреме ситуацията се повтори, след като Кийн вкара, но голът отново бе отменен от ВАР заради нарушение.

ВАР отмени два гола на Мойс Кийн

Верона вървеше към спечелването на точка на "Алианц Стейдиъм" в Торино, но в последната секунда на шестата добавена минута на мача Андреа Камбиасо успя да вкара топката в мрежата. Така Ювентус излезе временно на върха в Серия А с 23 точки - с пункт пред Интер.

Още в неделя Интер може да си върне първото място, ако успее да победи тима на Рома. За Ювентус предстои мач срещу Фиорентина в следващия кръг.