Ново бижу блести за Ювентус при разгром в дебюта на Тиаго Мота (ВИДЕО)

20 август 2024, 00:19 часа • 2415 прочитания

Ювентус има своето ново бижу! 20-годишният белгиец Самуел Мбангула блесна с попадение и асистенция при категоричната победа на "бианконерите" с 3:0 над Комо в двубой от първия кръг на Серия А. Тимъти Уеа и Андреа Камбиазо също се разписаха при в дебюта на Тиаго Мота начело на "Старата госпожа".

Ювентус мачка в дебюта на Мота

Младокът Мбангу откри резултата в 23-тата минута с неспасяем диагонален шут. Уеа удвои преднината на своя тим в 45-ата минута, след като се възползва от грешка в защитата на Комо. Сръбският нападател на Ювентус Душан Влахович на два пъти прати топката в гредата, а в началото на второто полувреме негово попадение бе отменено поради засада. Андреа Камбиазо оформи крайното 3:0 в първата минута на добавеното време на мача.

ОЩЕ ОТ СЕРИЯ А: След грешните стъпки на Милан и Интер: Наполи се издъни в Серия А (ВИДЕО)

Аталанта размаза Лече

Аталанта също спечели безпроблемно гостуването си на Лече с 4:0. Марко Брешанини откри резултата в 35-ата, а до почивката Матео Ретеги удвои аванса на бергамаските. През второто полувреме двамата атакуващи състезатели реализираха по още веднъж, за да оформят разгрома.

ОЩЕ: Бивш треньор на Пьотровски го взима в италианската Серия А