Късен гол на дебютант даде победен старт на Манчестър Юнайтед във Висшата лига (ВИДЕО)

17 август 2024, 00:21 часа • 1373 прочитания

Английският гранд Манчестър Юнайтед стартира с победа новия сезон във Висшата лига. "Червените дяволи" победиха Фулъм с минималното 1:0 в откриващия мач на първенството, а единственото попадение отбеляза дебютантът Джошуа Зиркзее.

Манчестър Юнайтед победи Фулъм

"Червените" очаквано бяха по-добрият отбор на "Олд Трафорд", но не създадоха достатъчно чисти ситуации за гол. В последните минути играчите на Фулъм поддадоха, когато Гарначо намери Зиркзее, а той успя да се разпише - 25 минути след появата си на терена.

Хари Магуайър

Така Манчестър Юнайтед тръгна с победа и ще се надява на сходен резултат и идната седмица, когато гостува на Брайтън. Фулъм пък ще изиграе първия си домакински мач срещу тима на Лестър. И двата мача са на 24 август.

Още спортни новини четете в Actualno.com!