Гол в 116-ата минута определи първия финалист за Купата на Краля! (ВИДЕО)

05 април 2023, 00:55 часа • 2206 прочитания

Отборът на Осасуна се класира за големия финал за Купата на Краля, след като отстрани Атлетик Билбао в драматичен полуфинален реванш на стадион "Сан Мамес", завършил при резултат 1:1 след 120 минути битка.

В първата среща Осасуна взе аванс от един гол след победа с 1:0, а в днешния реванш Билбао успя да изравни общия резултат с попадение на Иняки Уилямс в 33-ата минута.

Иняки Уилямс

Домакините от Билбао обаче не успяха да решат полуфиналната битка с втори гол и се стигна до продължения. В 116-ата минута Осасуна нанесе своя удар след гол на Пабло Ибанес.

Така Осасуна се класира за финала, където ще се изправи срещу победителя от срещата Барселона - Реал Мадрид. Каталунците имат аванс от един гол преди реванша на "Камп Ноу" в сряда.

Още футбол ще намерите в спортната секция на Actualno.com!