Дясната ръка на Клоп изяде здрав пердах на старта в Шампионска лига (ВИДЕО)

18 септември 2024, 21:54 часа • 1684 прочитания

Дългогодишният помощник на Юрген Клоп в Ливърпул - Пеп Линдерс, тръгна с тежко поражение в основната схема на Шампионска лига. Линдерс, който през лятото пое тима на РБ Залцбург, допусна загуба от Спарта Прага с 0:3 като гост в първи мач от новото издание на турнира.

Спарта Прага отнесе РБ Залцбург на Пеп Линдерс

Спарта тотално надигра отбора на Линдерс, като още във втората минута Кайринен откри за домакините. В края на първото полувреме пък Олатунджи удвои аванса на чешкия тим. В 58-ата минута Лачи вкара трети гол, а до края Залцбург не намери отговор на инкасираните попадения.

Болоня и Шахтьор не се победиха

По същото време се игра и още един мач от Шампионска лига: Болоня и Шахтор Донецк не успяха да се победят, завършвайки при резултат 0:0. По-късно ще се изиграят още четири мача, като най-интересният е повторение на финала на Шампионска лига от 2023-а между Манчестър Сити и Интер.

Още спортни новини четете в Actualno.com!