Уволненият от Fox News бивш водещ Тъкър Карлсън, който през февруари предизвика широка полемика със скандалното си интервю с диктатора Владимир Путин, заради което специално летя до Москва, съобщи, че вероятно скоро ще може да представи и интервю с украинския президент Володимир Зеленски.
Още: Ал Кайда заплашва със смърт принц Хари, той поиска полицейска защита
Още: След гостуването на Зеленски забраниха да се лети над имението на крал Чарлз III (СНИМКИ)
"Изглежда имаме интервю със Зеленски", написа той в социалната мрежа Х.
Още: 5-те лъжи в интервюто на Путин с Тъкър Карлсън
Той добавя, че две години се е опитвал да се уговори за това интервю и опитите му са били особено интензивни след интервюто с Путин.
Още: Увенча ли се с успех мисията на Мелони да покори с чар Тръмп (СНИМКИ)
Още: Некадърност: Захарова се саморазкри с лъжа за Суми (ВИДЕО)
"Целта е да предоставим на американците така необходимата им информация за конфликта, който напълно променя позицията на страната им в света. Надяваме се, че това ще се случи скоро", пише Карлсън.
Всичко за войната в Украйна на живо във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Зеленски наложи санкции на китайски компании, произвеждащи ракети, на руски артисти и спортисти
Още: НАТО започва укрепване на най-уязвимата точка за нападение от Русия - Сувалския коридор
*По-късно от президентската канцелария опровергаха информацията за предстоящо интервю: Офисът на Зеленски: Няма да има интервю, Тъкър Карлсън не е в графика ни.
Припомняме, че интервюто на Карлсън с Путин влезе в учебната програма на руското образователно министерство и вече се изучава в някои руски училища.
Още: За първи път в Полша жена стана пилот на изтребител F-16
Още: Прекратяването на огъня в Украйна се оказа само мечта за Тръмп